PL | EN

Odcienie i wykończenia powierzchni uchwytów

Odcienie i wykończenia powierzchni uchwytów

Jesteśmy perfekcjonistami – dbamy o detale. Zawsze chcemy, aby nasze wyroby były idealnie dopasowane, co obejmuje wszystkie elementy – nawet główki wkrętów montażowych.

Po ponad 20 latach badań, rozwoju i  setkach tysięcy wyprodukowanych sztuk możemy się uważać za lidera jeżeli chodzi o wersje wykończenia powierzchni. Możemy zaoferować szereg metalicznych odcieni wyrobów, dopełniających detale architektoniczne Państwa rozwiązań. Począwszy od  różnych wariantów naturalnego mosiądzu po specjalne tytanowe powierzchnie w  ciemnych, matowych odcieniach. Uchwyty

powlekane są warstwą twardego metalu

żadnej farby RAL ani powłoki lakierniczej . Gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów. Możemy dostarczyć też uchwyty z  naturalnego mosiądzu z  dożywotnią gwarancją. Tak jest – z dożywotnią gwarancją. Materiał poddajemy tylko obróbce mechanicznej, a  resztę robi czas. Uchwyty z czasem stopniowo zmieniają kolor i  wygląd, a w zależności od klimatu i warunków otoczenia pojawia się patyna.

Oczekujcie Państwo od nas więcej niż zwykle – nie zadowalamy się zwyczajną srebrną powierzchnią. I Wy również nie musicie.

Wypróbuj system M&T magnetic a już nigdy nie będziesz chciał innego rozwiazania do drzwi.


Jak narodził się M&T magnetic

Od ponad 20 lat produkujemy wysokiej jakości klamki drzwiowe, przez cały czaswprowadzając w nich udoskonalenia i innowacje, lecz wciąż wiemy, że drzwi z klamką i zamkiem nie są zupełnie bezproblemowe i wcześniej czy później wymagają obsługi lub regularnej konserwacji.

 Dlaczego M&T Magnetic?

Zastanawialiśmy się który element funkcjonalny występuje najczęściej i  jednocześnie jest najbardziej niezawodny w każdym domu.

Magnetic jest doskonały i my to wiemy …

Czym jest Magnetic? Doskonałym system kontroli drzwi.

Manufaktura M&T
 
Reddot design award

M&T magnetic ma całą listę niepodważalnych zalet. Przede wszystkim doskonałą funkcjonalność.

Jesteśmy perfekcjonistami – dbamy o detale. Zawsze chcemy, aby nasze wyroby były idealnie dopasowane, co obejmuje wszystkie elementy – nawet główki wkrętów montażowych.

Zawsze chcemy doskonałej funkcjonalności, ale także perfekcyjnego projektu. W kolekcji magnetycznej M&T przygotowaliśmy innowacyjne uchwyty o wyrafinowanej ergonomii i wyjątkowym wyglądzie.